Tüm Mevsim Koşullarında Uzun Ömürlü Güvenlik

Yeni Michelin Cross Climate + lastikleriyle 4 mevsim güçlü yol tutuşu ve uzun ömür. Michelin dört mevsim lastikleri ile ılıman ilklimlerde üstün yol tutuşu . 

AŞINDIĞINDA
YOL TUTUŞ 90%

 

MÜKEMMEL KURU VE ISLAK FRENLEME PERFORMANSI

CrossClimate+ Lastikleriyle 4 mevsim konforun tadını çıkarın . Kış lastiği sertifikalı Crossclimate lastikleri sizlere 4 mevsim güvenli bir yol tutuş sağlıyor.

 

 

Karlı koşullarda Çekiş ve Güvenlik için Onaylı

Michelin Crossclimate lastikleri özel kauçuk yapısı ile kışın güçlü ve güvenli yol tutuşu sağlamaktadır. Özel bileşenleriyle yola daha güçlü tutunup karlı yollarda aracınızı kara saplanmaktan kurtarır ve nerdeyse bir kış lastiği kadar güven verir. Eğer aşırı karlı geçen kış iklimlerinin sahip olduğu şehirlerde yaşamıyorsanız sizin için en uygun lastik CrossClimatedir.

 

İlk kilometreden son kilometreye kadar Yüksek güvenlik

Michelin CrossClimate lastikleri özel 3D diş yapısıyla lastikler aşınsa bile ilk günkü performansı sürdürmeye devam etmektedir. Lastik aşındıkça altından çıkan daha geniş ince kanallar sayesinde lastiklerin yol tutuşu uzun kilometrelerden sonra bile aynı ilk günkü performansı devam ettiriyor.

EDİTÖR TAVSİYESİ
5/5

Michelin Crossclimate lastikleri 4 mevsim sertifikalıdır ve lastiklerde kar logosu (snowflag) ve M+S bulunmaktadır.

Lastiklerde M+S ve kar logosu sembolleri bulunduğu için herhangi bir sorun çıkarmaz. Crossclimate gerçek 4 mevsim lastiğidir. Kış lastiği yerine kullanılabilir

Her biri farklı özelliklerde lastiklerdir. En iyi kullanım yazın yaz lastiği ve kışın kış lastiğidir. 4 mevsim lastikler kışın kullanılan yaz lastiğine göre daha iyi yol tutuşu sağlar ve genellikle hiç kış lastiği kullanmayan kişilere tavsiye edilir. Lastikler hakkında bizden destek almak için bize ulaşınız.

Michelin Crossclimate Fırsatları

Michelin Crossclimate fırsatlarını görmek için online websitemizi ziyaret edebilir ve ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz servisimizden alabilirsiniz.

HEMEN İNCELE